Kapat

Gizlilik ve Kullanım Şartları


Mağazamıza üye olmak için girmiş olduğunuz tüm bilgiler, www.missfantezi.com (Büşra Ev Tekstili) tarafından 3. taraf firma veya kişilerle paylaşılmayacaktır. Ayrıca faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanılmamakta ve de satılmamaktadır. www.missfantezi.com (Büşra Ev Tekstili), müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, cinsiyet, telefon, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir. Bununla beraber kullanıcı, paylaşmış olduğu bilgilerinin kendisine özel avantajların sunulabilmesi, satış, pazarlama ve benzer amaçlı her türlü iletişim faaliyetlerinin bildirimi maksatlarıyla, Büşra Ev Tekstili ile de paylaşımına izin vermektedir.

www.missfantezi.com (Büşra Ev Tekstili) müşterilerinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece müşterinin ulaşabilmektedir ve bu bilgileri yine sadece müşterinin kendisi değiştirebilmektedir. İkinci bir kişinin bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Ödeme sayfasında tarafınızdan istenilen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde www.missfantezi.com (Büşra Ev Tekstili) sayfası veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin www.missfantezi.com arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

www.missfantezi.com (Büşra Ev Tekstili) olarak internet sitesi ve bağlı bulunduğu sunuculardan kaynaklı stok, entegrasyon, fiyat, miktar, özellik sorunları ve hatalı bilgilerini değiştirme, bu hatalı bilgiler ile yapılan alışverişlerin sipariş iptali hakkını saklı tutar. Büşra Ev Tekstili, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

www.missfantezi.com sitesi üzerinden üye olmuş ve alışveriş yapmış tüm kullanıcılar bu şartları eksiksiz kabul etmiş sayılırlar.

 

Miss Fantezi © 2020 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır