Kapat

Teslimat Koşulları


Anlaşmalı Kargo Şirketi

Yurtiçi Kargo. Siparişleriniz anlaşmalı kargomuz olan Yurtiçi Kargo ile gönderilmektedir.

Ücretsiz Kargo

150 TL ve üzerindeki alışverişlerinizde kargo bedeli www.missfantezi.com (Büşra Ev Tekstili) tarafından karşılanmakta; siparişleriniz tarafınıza kargo ücreti bedelsiz olarak gönderilmektedir.

Kargo Ücreti

150 TL sipariş tutarı altındaki alışverişlerinizde kargo bedeli olarak 10.00 TL alınmaktadır.,

Kapıda Ödeme Seçeneği

"Kapıda Nakit Ödeme" seçeneği ile verilen siparişlerde alışveriş tutarına bakılmaksızın Yurtiçi Kargo tarafından alınan 10 TL hizmet bedeli, alışveriş sepeti tutarınıza yansıtılmaktadır. Şayet "Kapıda Kartla Tek Çekim Ödeme" seçeneği ile siparişinizi oluşturuyorsanız yine Yurtiçi Kargo tarafından alınan 15 TL hizmet bedeli alışveriş sepeti tutarınıza yansıtılmaktadır.

Faturalandırma

Alışveriş faturanız tarafınızdan belirtilen bilgiler doğrultusunda düzenlenecektir. Yanlış verilen bilgiler neticesinde doğabilecek hukuki sorumluluk firmamıza ait olmayıp; müşterinin kendi sorumluluğundadır. Bu yüzden lütfen eksiksiz ve doğru bilgilendirme yapınız.

Sipariş Hazırlık Süreci

Saat 12:00'ye kadar verilen siparişler aynı gün; saat 12:00'den sonra verilen siparişler ertesi gün işleme konulacak ve en geç 3 iş günü içerisinde kargo şirketine teslim edilecektir. Siparişleriniz pazar ve resmi tatil günleri dışında teslim edilmektedir. Bu günler içerisinde verilen siparişlerinin tatil sonu ilk iş günü işleme konulacaktır.

Kargo Teslim Süresi

Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi pazar ve resmi tatil günleri dışında teslimat yapmaktadır. Siparişiniz kargo şirketi tarafından sisteme girişi yapıldığında belirtmiş olduğunuz cep telefonu numarasına siparişinizle ilgili takip numarası bilgilendirme sms'i gönderilecektir.

Hangi ödeme şekli ile sipariş verilirse verilsin, müşteri siparişinin kargo süreçlerini takip etmekle sorumludur.

Belirtilen teslimat adresinde alıcının bulunmaması halinde siparişiniz kargo şubesine geri gider ve yeniden dağıtıma çıkartılmaz. 3 gün içerisinde müşteri siparişini ilgili kargo şubesinden teslim almalıdır. Teslim alınmayan siparişlerin geri gönderiminden doğan kargo ücretleri faturalandırılarak müşteriden tashsil edilir.

Siparişleriniz belirtmiş olduğunuz ikametgahta (kargo şirketinin dağıtım planına göre) merkezi yerlere 1-3 iş günü içerisinde teslim edilirken, şubesi olmayan veya kırsal bölgelere teslim süresi uzayabilmektedir. Bazı bölgelere ise kargo şirketinin teslimatı bulunmamaktadır. Bu durumda müşteri siparişini belirtmiş olduğu adrese en yakın kargo şubesinden teslim alacağını kabul ve garanti eder.

www.missfantezi.com (Büşra Ev Tekstili) belirmiş olduğu süreler içerisinde siparişleri kargo şirketine teslim etmekle sorumlu olup; kargo teslimatı ve süreleri ile ilgili herhangi bir taahhüdü bulunmamaktadır.

Sipariş kargo süreçlerinin takibi müşterinin, siparişlerin teslim edilmesi de kargo şirketinin kendi sorumluluğunda bulunmaktadır.

Miss Fantezi © 2020 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır